Nowość na rynku Polskim!

Luksusowa ceramika do wyjątkowych wnętrz.

Jakość

Charakterystyka produktu oraz obszary zastosowań

Tworzymy najwyższej jakości płytki ceramiczne o grubości 4,8mm. Są one lekkie do przenoszenia, zaledwie 8kg oraz bardzo wytrzymałe. Można stosować je zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynku. Ich niezwykle niska waga sprawia, że mogą być montowane na wszelkich powierzchniach.

Nasze płytki są prasowane na sucho pod wysokim ciśnieniem i wypalane w wysokiej temperaturze. Są one odporne na kwas i mają zabezpieczenia antykorozyjne oraz przeciwko procesom utleniania się. Ich konserwacja jest bardzo prosta gdyż są odporne na wodę. Mają również właściwości antypoślizgowe. Są odporne zarówno na wysokie temperatury jak i na mróz. Charakteryzują się dużą wytrzymałością więc idealnie nadają się również do budynków pełniących funkcje publiczne.

Nasze płytki klasyfikowane są jako porcelana i to gwarantuje zachowanie jej właściwości. Charakteryzują się one ekstremalną twardością oraz odpornością. To sprawia, że praktycznie nadają się do użytku tak długo jak budynek stoi na miejscu.

Specyfikacja

Format: 120 x 60 cm
Grubość: 4,8 mm
Waga: 8 kg
Cechy: odporne na stłuczenie, uderzenie, zgniatanie, wodę, mróz, ciepło, kwas

 

Zamów kontakt
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oferty. Nie wykorzystujemy numerów w celach rekalmowych i nie sprzedajemy ich innym pdomiotom.